Туалетна вода для жінок Antonio Banderas Blue Seduction woman 50 мл
Antonio Banderas, розповівши про чоловічому мистецтві підкорення сердець, вирішив поділитися і жіночими таємницями, яких сповнена нова туалетна вода Seduction For Women. Як і даром зваблювання, володіти яким леді навчаються з малих років, аромат відкривається солодкими, кілька терпкими нотами, доповнюваними насиченими східними тонами з невеликою краплею лікеру, отриманого з ягід малини.
Гармонійне поєднання рожевих пелюсток жасмину, яке звучить з пахощами листя фіалки, ототожнює красу жінок, яку можна порівняти з водним каскадом. Як і нуртує річка, представниця прекрасної половини людства таємнича і непередбачувана. Вона знає, що біля її ніг лежить цілий світ.
Туалетна вода була створена іспанськими парфюмерами в 2008 році, поєднуючи в собі фруктові і квіткові ноти з переплетенням ароматів бергамоту, конвалії, фіалки та груші, з плавним переходом в жасмин, болгарську троянду, гарденії, малину і пачулі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Antonio Banderas |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид парфумерної продукції | Туалетна вода |
| Рік випуску | 2008 |
| Класифікація | Мідл-маркет/Mastige |
| Кінцева нота | Лист фіалки, Гарденія, Малина, Мускус, Бергамот, Пачулі, Груша, Диня, Конвалія, Цукор, Бензоїну, Півонія, Болгарська троянда |
| Початкова нота | Гарденія, Груша, Півонія, Бергамот, Конвалія, Диня, Лист фіалки |
| Нота серця | Малина, Жасмин, Болгарська троянда |
| Об`єм | 50 мл |
| Тип аромату | Фруктові, Квіткові |
- Ціна: 885 ₴



