Montale Wild Pears Парфумована вода
Розкішний аромат від Montale котовий називається Wild Pears, П'єр Монталь задумав як поєднання свіжих і пікантних нот. Поєднавши в одному флаконі дві протилежності, він досяг неперевершеного результату, що тішить нюх справжніх поціновувачів розкоші.
Звучання парфумерної мелодії Wild Pears схоже на дзвінку флейту, що грає в парі з гітарою, що зачаровує. Вступний акорд приємно дивує своєю енергійністю, розливаючись солодкістю стиглої груші та запашного бергамоту. Подальша терція звучить витонченіше та боязко, пахваючи свіжим запахом конвалії та пікантної гвоздики. Ефектне тріо з солодкої ванілі, сандалового дерева та мускусу завершує оригінальну парфумерну композицію, даруючи розкішний довгограйний шлейф.
Дорогоцінний аромат парфумів Wild Pears від Montale адресований яскравим і чуттєвим особистостям, які обожнюють творчість, тепло літнього сонця, відпочинок на екзотичних курортах і впояховий смак стиглих фруктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montale |
| Країна виробник | Франція |
| Вид парфумерної продукції | Парфумована вода |
| Тип аромату | Фруктові, Фужерні |
| Початкова нота | Груша, Бергамот |
| Нота серця | Конвалія, Гвоздика |
| Кінцева нота | Ваніль, Сандалове дерево, Мускус |
| Класифікація | Нішева |
| Рік випуску | 2011 |
| Об`єм | 2 мл |
| Оригінальність | оригінал |
- Ціна: 145 ₴





