
Парфумована вода для жінок Alhambra Delilah Blanc Eau de Parfum 100 мл
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 607114
- +380 (96) 012-14-36
Alhambra Delilah Blanc Парфумована вода
Вишукана парфумована вода Delilah Blanc з колекції арабського парфумерного бренду Maison Alhambra випущена в 2023 році - це чарівний фруктово-квітковий аромат, що втілює особливою ніжність і чуттєвість. Цей парфум є справжнім шедевром, ідеальним для тих, хто шукає вишуканість та свіжість у кожному розпорошенні.
Квітково-фруктова композиція вражає глибиною звучання. На початку аромат розкривається свіжістю альдегідів, що супроводжується соковитою насолодою білого персика, цитрусовою енергією терпкого бергамоту і соковитого мандарину. У серці аромату розкривається чарівний квітковий букет з ніжністю апельсинового кольору, м'якістю петалії та елегантністю конвалії. Доповнена Nympheal, ветивером та унікальним ароматом орегонського винограду, ця комбінація створює квітковий аромат, який одночасно свіжий та вишуканий.Нарешті, базові ноти привносять глибину мускусу, м'якість амброксану, екзотичний акігалавуд і солодкість ванілі. Ця основа забезпечує відчуття тривалого комфорту та тепла.
Delilah Blanc ідеально підходить як для повсякденного використання, якщо вам хочеться додати до образу елегантності, так і для особливих приводів, щоб справити справді незабутнє враження. Його обволікаючий аромат залишить незабутній слід, змусивши вас відчути себе впевненою та чарівною. Спробуйте і ви будете зачаровані його неминущою елегантністю!
Звучання композиції нагадує Parfums de Marly Valaya.
У колекції арабського бренду Maison Alhambra представлені розкішні пахучі та вишукані аромати класу люкс. Кожен аромат - це витвір мистецтва, в якому ретельно відібрані ноти поєднуються, щоб створити унікальний аромат, що втілює розкіш та ексклюзивність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alhambra |
| Вид парфумерної продукції | Парфумована вода |
| Тип аромату | Фруктові, Квіткові |
| Початкова нота | Альдегіди, Мандарин, Білий персик, Бергамот |
| Нота серця | Виноград, Nympheal, Петалия, Апельсиновий колір, Конвалія, Ветивер |
| Кінцева нота | Akigalawood, Ваніль, Мускус, Амброксан |
| Класифікація | Мас маркет |
| Рік випуску | 2023 |
| Об`єм | 100 мл |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Оригінальність | оригінал |
- Ціна: 945 ₴






