
Парфумована вода для чоловіків Fragrance World La Uno Million Golden Oud Eau de Parfum100 мл
935 ₴
- Немає в наявності
- Код: 579454
- +380 (96) 012-14-36
Fragrance World La Uno Million Golden Oud Парфумована вода
Розкішний і хвилюючий дерев'яний парфум La Uno Million Golden Oud створений знаменитим арабським парфумерним брендом Fragrance World - це справжній шедевр у світі парфумерії, створений для сучасного чоловіка, що цінує елегантність і розкіш. Це справжня знахідка для чоловіків, яким подобаються густий і насичений аромат, які люблять силу і розкіш уда. La Uno Million Golden Oud уособлює екстравагантну мужність, викликає захоплення, бажання жити і насолоджуватися кожним подарованим моментом.
Перші ноти аромату La Uno Million Golden Oud – це живий та пряний вибух. Шафран, мускатний горіх та чорний перець добре поєднуються, створюючи відчуття тепла та таємничості. Бергамот забезпечує свіжість, врівноважує інтенсивність спецій. Серце аромату розкриває благородне поєднання сандалового дерева, пачулі та гур'янського бальзаму. Ці ноти створюють багату та елегантну глибину. Базові ноти залишають незабутнє враження. Шкіра, димний запах уда, кедрове дерево та лабданум поєднуються у чуттєвій та мужній гармонії.
Прекрасна композиція захопить вас своїм потужним ароматом, дозволяючи посміхатися просто так і почувати себе неймовірно впевненою у собі людиною. Оживіть свій стиль і додайте нотку розкоші за допомогою Fragrance World La Uno Million Golden Oud. Він стане вірним супутником у повсякденній рутині, важливих заходах та особливих випадках, надаючи вашому образу неповторного шарму та харизми. Елегантний флакон стане невід'ємним елементом вашого образу і стильного аксесуара. Його елегантний дизайн, що поєднує класичну естетику та сучасні тенденції, підкреслить вашу впевненість та бездоганний смак. Придбайте цей унікальний парфум прямо зараз!
Французько-арабський бренд Fragrance World створює справжні шедеври, випускаючи елітну парфумерію, яка вирізняється східними мотивами і водночас є вдалим прикладом класичних ароматів.
Є аналогом аромату: Paco Rabanne Million Gold.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fragrance World |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Вид парфумерної продукції | Парфумована вода |
| Тип аромату | Деревні, Пряні |
| Початкова нота | Шафран, Чорний перець, Мускатний горіх, Бергамот |
| Нота серця | Сандалове дерево, Пачулі, Гурьян бальзам |
| Кінцева нота | Шкіра, Уд, Деревина кедра, Лабданум |
| Класифікація | Мас маркет |
| Об`єм | 100 мл |
| Оригінальність | оригінал |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
- Ціна: 935 ₴



