Le Falcone Bonita Парфумована вода
Bonita від бренда Le Falcone є прямим віддзеркаленням чуттєвості та сексуальності, наповненої чистою жіночою енергією. Парфумери підібрали такі рослини, які зможуть миттєво налаштувати ваші самоочуття на новий лад. На Вас чекає захоплива подорож за чортогам незвіданої ароматичної мелодії.
Вишуканий флакон парфумів Bonita Le Falcone досконалий. Тут кожна деталь продумана та добре реалізована. Флакон схожий на кошик, всередині якого обов'язково мають бути квіти та фрукти. Аромат створили арабські парфумери для сучасних жінок, які люблять стильний гардероб і елегантність. Представлення жінок про моду, розкіш і стиль, були поставлені понад усе. Імітуючи жіночу шкіряну сумку, дизайнери втілили кутюрний образ із захопливим контрастом.
На вершині ольфакторної піраміди розташувалася запашна лаванда в поєднанні з цитрусовими відтінками бергамоту. Соковиті півтони тропічних фруктів доповнені квітковими акордами ніжної лілії та чарівної герані. Солодка ваніль і сандал грають кінцеву партію у весняно-літньій композиції. Чуттєві парфуми, здатні привнести у ваше життя особливий шарм і чарівність, відкрити серце та наповнити його любов'ю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garcia Camara |
| Вид парфумерної продукції | Парфумована вода |
| Тип аромату | Квіткові |
| Початкова нота | Лаванда, Бергамот |
| Нота серця | Герань, Тропічні фрукти, Лілія |
| Кінцева нота | Ваніль, Сандал |
| Класифікація | Мідл-маркет/Mastige |
| Рік випуску | 2019 |
| Об`єм | 100 мл |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Оригінальність | оригінал |
- Ціна: 895 ₴






