
Парфумована вода для жінок Moschino Toy 2 Eau De Parfum 5 мл Мініатюра
325 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 012-14-36
Парфумована вода Moschino Toy 2
2018 року світ ароматів поповнився новим шедевром від італійського бренда Moschino ароматом Toy 2. Над його створенням працювали відомі парфумери Альберто Морільяс і Фабрис Пеллгрен. Втіливши в собі грайливість і витонченість, цей дух став логічним продовженням знаменитої серії Toy, але з новою інтерпретацією, що ще більше підкреслює жіночність і сучасність. Moschino Toy 2 — це невинність у її чистому вигляді. Ніжність, радість і легка теплота — у деревно-мускусному ароматі з квітковими відтінками сплелося все найкраще. Тут і буяння фруктів, і ягідна родзинка, і переливи квіткових і мускусних акордів.
На вершині парфумерного твору панує квітково-фруктове тріо — соковитий мандарин, хрумке дзвінке яблуко Гренні Сміт і чуттєва магнолія. Середина композиції звучить м'яко та незвично: ніжні фруктові нюанси півонії змішалися з красою жасмину. А легкі бризки білої смородини прикрашають дует небесної краси. База виткана з акцентів мускусу з його чарівними гранями, бальзамічних нот сандалу та деревного бурштину.
Флакон парфумованої води Moschino Toy 2 сам собою є шедевром. Він зроблений як культовий ведмедик. Це відбиває грайливий дух бренда, нестандартний підхід до розкоші. Аромат добре підходить тим жінкам, яким важлива свобода самовираження й тим, хто вміє знаходити радість у деталях і не боїться бути собою, любить експериментувати та виділятися з натовпу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moschino |
| Вид парфумерної продукції | Парфумована вода |
| Тип аромату | Деревні, Квіткові, Мускусні |
| Початкова нота | Яблоко Гренни Смит, Магнолія, Мандарин |
| Нота серця | Півонія, Біла смородина, Пелюстки жасмину |
| Кінцева нота | Amberwood, Сандал, Мускус |
| Класифікація | Елітна |
| Рік випуску | 2018 |
| Об`єм | 5 мл |
| Країна виробник | Італія |
| Оригінальність | оригінал |
- Ціна: 325 ₴





